Białystok: rusza Podlaska Akademia Giełdowa

Właśnie wystartowała II edycja Podlaskiej Akademii Giełdowej, która potrwa do 10 maja. Wydarzeniu towarzyszą prelekcje, a także specjalnie przygotowany program dla startup-ów. Projekt  – Podlaska Akademia Giełdowa – jest organizowanym na przełomie kwietnia i maja cyklem pięciu bezpłatnych szkoleń, poświęconych rynkom finansowym. W zeszłym roku w wydarzeniu udział wzięło prawie 1000 osób.

Pomysłodawcą Podlaskiej Akademii Giełdowej jest Studenckie Koło Menedżerów Sekcja Rynki Finansowe. Wydarzenie potrwa od 24 kwietnia do 10 maja 2017 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku (Białystok, ul. Warszawska 63).

Pomoc start-up’om

Oprócz cyklu projekcji organizatorzy przygotowali specjalny program dla start-upów. Jego inicjatorem jest Podlaski Fundusz Kapitałowy, współpracujący z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości w Białymstoku. Może w nim wziąć udział każdy start-up. Wystarczy wysłać zgłoszenie. Pięć najlepszych projektów przejdzie do dalszego etapu i 8 maja otrzyma możliwość zaprezentowania się przed jury. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci trzygodzinnego programu indywidualnych konsultacji dotyczących realizowanego przedsięwzięcia biznesowego, prowadzonych przez specjalistów Podlaskiego Funduszu Kapitałowego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia.

Źródło: http://bialystok.onet.pl/bialystok-rusza-podlaska-akademia-gieldowa/q6fmwtv

pomoc start-up'om